POSILOVNA

Hledáte sportoviště pro trénink celého týmu nebo jen místo pro individuální lekce či malé skupinové tréninky? Sháníte místo, kde při tréninku nebudete rušeni nikým jiným? Nabízíme k pronájmu privátní posilovnu v Brně Komárově. Součástí posilovny je i volná plocha pokrytá powerlifterskou podlahou, takže je možné ji využít i pro malé sálové lekce.

A jak to u nás funguje? V případě, že si pronajmete celý prostor posilovny, budete mít posilovnu vyhrazenou pouze pro Vás. Prostory Vám budou k dispozici 15 minut před začátkem a 15 minut po konci Vašeho pronájmu. Pokud máte zájem, rádi Vám prostory ukážeme a odpovíme všechny dotazy. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailu: katka.strasilova@email.czINDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY

V případě, že chcete využívat naši posilovnu na individuální tréninky s klienty nebo s malou skupinou, je možné se domluvit na placení vstupu za osobu. V takovém případě je vstupné zlevněno, ale platí, že pronájmy mají přednost. Cena vstupu je individuální a pohybuje dle množství hodin mezi 60-100kč za osobu.

CENÍK PRONÁJMŮ

Cena pronájmu v ranních hodinách (6-11:00)

350 Kč/hod

Cena pronájmu v poledních hodinách (11-14:00)

300 Kč/hod

Cena pronájmu v odpoledních hodinách (14-21:00)

650 Kč/hod

*V případě pravidelného pronájmu více hodin týdně je možné domluvit individuální slevu.