PRIVÁTNÍ POSILOVNA PLOTNÍ

Hledáte posilovnu vhodnou pro trénink svého sportovního týmu, místo pro individuální lekce či malé skupinové tréninky? Sháníte místo, kde při tréninku nebudete rušeni nikým jiným? Nabízíme k pronájmu privátní posilovnu Plotní v Brně Komárově. 

Jedna část naší posilovny je vybavena posilovacími stroji. Druhou část tvoří volná plocha pokrytá powerlifterskou podlahou, kde se nachází také benchpress, posilovací klec, jednoruční činky, kettlebaly a další. Posilovna je dále vybavena ozvučením, dvěma šatnami se sprchou a toaletou a vstupním prostorem se sedačkami a zázemím. 

CO NABÍZÍME

PRIVÁTNÍ PRONÁJEM CELÉHO FITKA

V případě, že si pronajmete celý prostor posilovny, budete mít posilovnu vyhrazenou pouze pro Vás. Prostory celé posilovny Vám budou k dispozici vždy 15 minut před začátkem a 15 minut po skončení Vašeho pronájmu.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY

V případě, že chcete využívat naši posilovnu dlouhodobě na individuální tréninky s klienty nebo s malou skupinou sportovců, je možné se domluvit na individuální vstup. V takovém případě je vstupné zlevněno, ale platí, že pronájmy mají přednost. Proto není možné využívat individuálních vstupů v době pravidelných pronájmů. 

CENÍK SLUŽEB

Cena pronájmu v ranních hodinách (6-11:00)

400 Kč/hod

Cena pronájmu v poledních hodinách (11-14:00)

350 Kč/hod

Cena pronájmu v odpoledních hodinách (14-22:00)

750 Kč/hod

Individuální vstup

(účtováno za osobu)

85 Kč/lekce

*V případě pravidelného pronájmu více hodin týdně je možné domluvit individuální slevu.

Kontaktujte nás

Sportsensei

Plotní 539/24, Brno, 602 00

info@sportsensei.cz

@posilovnaplotni

#privatni_posilovna_plotni